влевовправо
-26%
Штатив із гідравлічною панорамною головкою 57-175см Jmary KT285+NB50
- Готово до відправки
- Код: 5336
3 839,40 ₴
2 844 ₴
+380 (97) 132-44-28
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Jmary KT285+NB50 входить штатив із гідравлічною панорамною головкою. |
Технічні характеристики
| Висота | 57-175см |
| Регулювання положення | 360° гідравлічна панорамна головка |
| Рекомендоване навантаження | до 3кг |
| Матеріал | алюміній |
| Довжина у складеному вигляді | 480мм |
| Вага | 1.5кг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Головка |
- Ціна: 2 844 ₴







