-26%
Повітродувка для чищення від пилу Air Duster 51000об/хв AC Prof C4915
- Готово до відправки
- Код: 4367
2 041,20 ₴
1 512 ₴
+380 (97) 132-44-28
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки AC Prof C4915 Air Duster 51000об/хв входить ручний акумуляторний компресор, довга та коротка конусні насадки для регулювання потоку повітря, дві насадки для накачування матраців, надувних кіл, насадка щітка, кабель Type-C для зарядки. |
Технічні характеристики
| Кількість оборотів | 43000-51000об/хв |
| Потужність | 60Вт |
| Швидкість потоку повітря | 28м/с |
| Акумулятор | 1500мАгод |
| Час роботи на максимальній швидкості | 30хв |
| Розміри | 180×79×48мм |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 450г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Тип аксесуара | Насадка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1500 мАгод |
| Вага | 450г г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість оборотів | 43000-51000об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 60 Вт |
| Розміри | 180×79×48мм |
| Час роботи на максимальній швидкості | 30хв |
| Швидкість потоку повітря | 28м/с |
- Ціна: 1 512 ₴

