влевовправо

Вітрова машина міні компресор ручний акумуляторний Air Duster 100000об/хв COLBOR Airmaxx A1
- Немає в наявності
- Код: 4261
2 421,90 ₴
+380 (97) 132-44-28
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки входить ручний акумуляторний компресор COLBOR Airmaxx A1 потужністю 60Вт, насадки для регулювання потоку повітря, кабель Type-C для зарядки, чехол для зберігання. |
Технічні характеристики
| Кількість обертів | 100000об/хв |
| Потужність | 60Вт |
| Швидкість потоку повітря | 4-30м/с |
| Акумулятор | 1100мАгод |
| Час роботи на максимальній швидкості | 15хв |
| Розміри | 145×78×38мм |
| Матеріал | алюміній |
| Вага | 310г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор | 1100 мАгод |
| Вага | 310г г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість обертів | 100000об/хв об/хв |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 60 Вт |
| Розміри | 145×78×38мм |
| Час роботи на максимальній швидкості | 15хв |
| Швидкість потоку повітря | 4-30 м/с |
- Ціна: 2 421,90 ₴





